Eskişehir uydu anten ayarı servisi 05316656805 

En uygun fiyatlı çanak anten servisi. Çanak anten nakil işlemi nasıl yapılır, uydu antenini 12 13 anahtar ile sökün, sonra lnb üzerinden kablonun bağlantısını sökün. Bu işlemleri yaptıktan sonra anten ayağını sökün. 

Çanak anten kurulumunu yapmak istediğiniz yere bir matkap götürün. dört adet dübel için delik açın ve ayağı oturtup vidaları sıkın. Uydu anten montajını tamamladıktan sonra, anten kablonuzu çekin ve uydu anten ayarı yapıp çanak anten kurulumunu tamamlayın.     

Uydu anteninizin kurulum işi bittikten sonra uydu alıcısı kurulumunu yapın. Eğer bu işler için  yeterli vaktiniz yoksa, ve uydu servisimizden yararlanmak istiyorsanız, çanak anten montaj servisimizi çağırabilirsiniz. 05316656805 

0531 665 68 05

Uydu ayar servisi size hangi konularda yardımcı olur:  

  1. Çanak montajı işleminiz için yardımcı olabilir. 
  2. Çanak kurulumu konusunda yardımcı olabilir.  
  3. Anten montaj işleminizde yardımcı olabilir.  
  4. Uydu anten sistemleri arızaları için servis hizmeti verir. 
  5. Merkezi uydu sistemleri arızalarınızı çözer.  

Çanak antenleriniz kurulu ve sinyal alamıyorsanız, Türksat ayarı Hotbird ayarı ve de diğer çanak ayarı konularında usta uyducularımız size yardımcı olur. 

Dijitürk ayarı nasıl yapılır: Dijitürk çanağı yukarıda bahsetmiş olduğumuz Türksat uydu sisteminin bütün parçalarını gerektirir. Ayrıca Dijitürk aboneliğiniz Eutelsat uydusundaysa mdu lnb kullanmanız gerekebilir. Sisteminizin hangi uydudan yayın aldığını bilmeniz uydu montajı işinizi kolaylaştırır. 

Dijitürk servisleri Ortak anten sistemlerinde disecq 3 pozisyonunda hizmet verir. Merkezi sistem Dijitürk kurulumu nasıl yapılır: Dijitürk ayarı için merkezi anten sistemlerinde Dijitürk yayınları disecq 3 seçilir, lnb çeşidi olarak mdu lnb tipi Dijitürk alıcısından seçilir otomatik arama başlatılır ve Dijitürk yayınlarınızı izlemeye başlayabilirsiniz. Eğer yayınınız gelmediyse, Dijitürk müşteri hizmetlerini arayıp sinyal probleminiz olduğunu ve kontrol etmeleri gerektiğini söyleyebilirsiniz. Hala yayınınız gelmediyse bir uyducu çağırarak Dijitürk çanak ayarı yaptırabilirsiniz. Eutelsat ayarı için arayın 05316656805  

0531 665 68 05

Dsmart kurulum nasıl yapılır: Türksat uydusuna ayarlı bir uydu sistemi Dsmart yayınları için yeterlidir. Fakat Dsmart ayarı için normal kanallardan daha hassas anten ayarı gerekmektedir. Çanak anten Türksat frekans ayarları kontrol edilerek ince ayarı yapılır ve dsmart servislerini rahatlıkla izleyebilirsiniz. 

En ucuz uydu fiyatları ne kadardır En ucuz uydular Piyasa koşullarına göre değişmekle birlikte 120-320 tl fiyat aralığındadır. 

Eskişehir uydu ayar servisi 05316656805