Eskişehir laptop tamir firması olarak sizlere hizmet sunuyoruz. Ekip arkadaşlarımız teknik anlamda yıllardır profesyonel olarak hizmet vermektedir. Bu anlamda firmamız sizlere uzman ekipler ile hizmet veriyor. Firmamız gerekli tüm teçhizatlar ile gerekli olan birçok hizmeti sunuyor. Bilgisayar tamir firması olarak hem masaüstü hem de diz üstü adına tüm arıza tespitleri firmamız tarafından yapılıyor.

Arıza tespiti akabinde gerekli işlemler yine yapılıyor. Arıza tespiti ve çözüm yolları bu anlamda firmamız tarafından test sonucu yapılıyor. Eskişehir laptop tamir firması olarak sizlere bu anlamda Eskişehir’de hizmet veriyoruz. En hızlı şekilde yapmış olduğumuz teknik hizmetleri aynı zamanda da kaliteli olarak yapıyoruz.

Anakart Neden Arızalanır ve Onarımı Mümkün Mü?

Eskişehir laptop tamir firması sizlere her türlü kaliteli hizmetleri sunarak laptoplarını tamir etmektedir. Anakart arızası genel olarak birçok nedenden kaynaklanırken müşterilerimiz neden arızalandığı konusunda bilgi sahibi olmak istemektedirler. Ancak belli bir nedeni olamayan anakart arızası genel olarak laptoplarda bilindiği gibi tüm donanım parçaları direkt olarak anakart üzerine montelidir. Bu yüzden çalışır durumda taşımak diz üstü bilgisayarlarda anakart arızasına ya da hard disk arızasına neden olabilir.

Aynı zamanda teknik servislerin ortak bilgisi ışığında bu bilgisayarlar çalışır durumda taşınmaması gerekir. Öte yandan ani elektrik akımı her cihaza zarar verdiği gibi diz üstü bilgisayarlar eğer elektrik yokken şarjda takılı ise ani akım sonucu anakart yanabilir. Anakart arızası tamiri mümkündür. Ancak belli bir garanti süresi yoktur. Firmamız Eskişehir laptop tamir firması olarak sizlere bu anlamda hizmet veriyor.

Ekran Kartı Ne İşe Yarar?

Ekran kartı direkt olarak ekrana görüntü gelmesi adına bir donanım parçasıdır. Tüm bilgisayarlarda genel olarak dahili veya harici olarak bulunuyor. Harici ekran kartı genellikle oyunlarda ve mühendislik çizimleri için gereklidir. Dolayısıyla bu donanımsal parça masa üstü bilgisayarlarda eklenirken aynı zamanda da diz üstü bilgisayarlara eklenemez.

Eskişehir laptop tamir firmamız arızalanmış olan ekran kartı arızası çözümü içinde sizlere hizmet veriyor. Gerekli laptop bakımları yine bu kapsamda personellerimiz tarafından yapılıyor.

Notebook Arızaları Çözüm Yolları Neler?

Öncelikle bilgisayar servise hangi arıza ile geldiği belirlenerek işleme başlanıyor. Örneğin; panel kırık ise donanımsal olduğu için parça değişimi adına müşteri bilgilendiriliyor. Notebook arızası anakart arızası ise buna yönelik olarak işlem uygulanıyor. Firmamız Eskişehir laptop tamir sizlere yine arızaya yönelik olarak çözüm yolları üretmektedir. Eğer batarya arızası varsa direkt olarak batarya değişimi yapılmaktadır. Kısaca bilgisayarın hangi arızası varsa ona yönelik olarak çözüm yolları firmamız tarafından sizlere sunuluyor.

Eskişehir laptop tamir firmasıgerekli tüm önlemler alınarak firmamız hassas bir şekilde ve aynı zamanda sizlere kaliteli hizmet sunuyor. Firmamız her türlü bilgisayar arızası çözüm yollarını sizlere sunuyor. Sizlerde firmamızdan Eskişehir’de bilgisayar bakımı ve hizmeti almak isterseniz sizlere bu anlamda gerekli tüm hizmetleri veriyoruz.