Eskişehir Odunpazarı Osmangazi Televizyon  Servisi 

Televizyon Servisi | En İyi TV Tamir Montaj Servisi 

Anında Televizyon Servis Hizmeti Veriyoruz. 

 

Hemen Aramak İçin Tıklayınız 

0531 665 68 05 

En Yakın Televizyoncu 

Uygun fiyatlarla montaj, tamir ve kurulum işlerinde en iyi servis hizmetini veriyoruz. 

Tüm marka ve model televizyonlarınız için arıza onarımı problemlerinizi aynı gün teslim ve uygun fiyat imkanı sunuyoruz.  

Televizyon tamiri profesyonel çözümleri. 

TV Tamir sektöründe tanınmış bir alt yapıya sahibiz. 

Çünkü; Çalışanlarımız tamamen uzman kadrodan oluşmaktadır. 

TV Tamircisi olarak sizlere uygun fiyat ve servis hizmetini sunuyoruz. Profesyonel ekibimiz ile televizyon montajı ve tamiri gibi sorunlarınızı teknik bilgilerimiz ile en hızlı şekilde çözmekteyiz. Bizi Hemen Arayın 

Televizyon montajı, kurulumu, televizyon tamir ve kanal ayarı gibi teknik servis problemlerinizde sizlere hizmet vermekteyiz. 

 

Eskişehir Odunpazarı Osmangazi Televizyon Arıza Onarım Servisi 

Televizyon Arıza Onarım ve TV Montaj Kurulum Prensibimiz; 

TV Montajı, Kurulumu yada arıza onarımı, oldukça teknik bilgi gerektiren bir husus olduğundan dolayı işte bu sırada devreye biz giriyoruz. 

Özellikle televizyon tamiri ve televizyonculuk fazlasıyla hassasiyet gerektiren bir bölüm olduğu için işinde ustalaşmış ekibimizi tercih edebilir aynı zamanda %30 indirim fırsatlarından da yararlanabilirsiniz. 

 

Eskişehir Odunpazarı Osmangazi Televizyon Servisi
Eskişehir Odunpazarı Osmangazi Televizyon Servisi

Uygun Fiyatlı TV Servisi 

TV Servisi, tüm marka ve model televizyonlarınızın yedek parça gereksinimlerinizi da karşılıyoruz. TV, LED ve Plazma, televizyonlar ve bunun gibi her model dijital ürünlerini en kısa sürede uygun fiyatlarla tedarik edip bunun gibi sorunlarınızda sizlere en iyi şekilde servis hizmeti sağlıyoruz. 

Televizyoncu olarak televizyonlarınızın arıza ve onarımında kaliteden ödün vermeden uygun fiyat garantisi ile bizlere ulaşabilir ve her türlü hizmetimizden faydalanabilirsiniz. 

Televizyonunuzda herhangi bir arıza meydana geldiğinde zaman kaybetmeden servis talebinde bulunmanız gerekmektedir. Günlerce sizi mağdur etmeden servis hizmeti sağlıyoruz. Bu alanda hızlı ve kesin çözümlerle örnek bir firmayız. 

 

Televizyon Kurulumu  

Televizyon kurulumlarınızda teknik servis olarak en hızlı ve dürüst bir hizmet sunmaktan onur duyarız. Oluşturduğunuz her randevuda sizlere sorunsuz ve aynı gün servis imkanı da sunuyoruz. 

Televizyon Montajı 

Her marka televizyonlarınızın duvara montajı ve kurulumu için arayabilir ve aynı gün servis imkanımızdan yararlanabilirsiniz. Duvara ve üniteye televizyonunuzu asmak için aparat satışımız ve montaj hizmetimiz de bulunmaktadır. Bununla birlikte her marka ve model büyüklükteki televizyonlarınız için yedek parça bulunmaktadır. 

Gerekli televizyon duvar asma aparatınız bulunmuyorsa teknik servis ekibimize bildiriniz. Ustalarımız yanlarında televizyonunuza uygun aparatlarla geleceklerdir.   

 

SİZLERDEN TELEVİZYON ARIZALARI İLE İLGİLİ GELEN SORUNLAR; 

 • Televizyonum açılmıyor, 
 • Televizyonum kanalları göstermiyor,  
 • Televizyon kırmızı ışık hatası veriyor.  
 • Ekranda çizgiler var,   
 • Televizyonum internete bağlanamıyor,  
 • Televizyondan ses çıkmıyor, 
 • Televizyonum aşırı ısınıyor, 
 • Televizyonun ışığı yanmıyor.  
 • Televizyon kapanmıyor ve yazılımını güncellemekte zorluk çekiyorum.  
 • Televizyon ses var görüntü yok arızası  
 • Televizyon Led arızası  
 • Televizyon Led Değişimi  
 • Televizyon ışığı az arızası   

Gibi sorularınızın cevaplarını öğrenmek ve servis desteğimizden almak istediğiniz her türlü hizmet için bizi arayıp ulaşabilirsiniz. 

TV Uydu Servisi 

 Televizyon Tamir Servisi ile sınırlı kalmayıp aynı zamanda Uydu Servis hizmetimiz de bulunmaktadır. Tüm uydu yön ayarı, çanak anten, uydu montajı ve kanal ayarı yani kısacası uyducu işlerinizi de en iyi ve hızlı şekilde teknik servisimiz ile sizlere sunuyoruz. 

Her türlü uydu servisi, uydu ayarı ve çanak anten kurulumunu profesyonel ekibimiz, sizler için donanımlı teknik servis araçlarımız ile en iyi servisi sunmak için gelecektir. Bunun yanı sıra televizyon uydu sinyali sorunlarınızda güvenilir ve garantili servis imkanı sunuyoruz.