Eskişehir Uydu Servisimiz için hemen arayınız: 05316656805 

Eskişehir’de profesyonel uydu servisi, Eskişehir’in en deneyimli çanak anten servis hizmetini sizlere sunmaktayız. 

Eskişehir Tepebaşı ve Odunpazarı başta olmak üzere, bütün ilçelere uydu servisimiz vardır. 

Eskişehir Çanak anten kurulum servis hizmetimiz için bize ulaşabilirsiniz: 05316656805 

Eskişehir Uydu Servisi
Eskişehir Uydu Servisi

Hizmet verdiğimiz mahaller Eskişehir Odunpazarı Sümer mahallesi uydu hizmeti, Vişnelik uydu ve anten kurulum hizmeti, Uluönder çanak ayarı ve uydu montajı, hizmetleri ve aklınıza gelebilecek, uyduyla alakalı her türlü probleminiz için bizi arayınız : 05316656805   

Çanak anten ayarı neden bozulur, uydu anten sisteminde görülen arızalar ;  

  • Eğer çanak anten kurulumu doğru yapılmamışsa, çanak uydudan gelen sinyalleri yeterli miktarda toplayamaz. Çanak hassas ayarı yapılsa bile, doğru montaj yapılmamış uydu sistemi arıza vermeye meyilli olacaktır. 
  • Özellikle ev taşıma sırasında görülen ve usta uyducuların fark edebileceği bir arıza da, Uydu anteninin eşyalar arasında ezilmesidir. Yamulmuş çanaklar Türksat Uydusu’ndan gelen frekansları yakalayamaz. ayar tutmama problemine yol açar. Uydu ayarı yapmadan önce kontrol ediniz. Çanak anten sanki bilfiil sağlam gözüküyor olabilir fakat, antenin eksenindeki ufak bir kayma çanak antenin sinyal almamasına yol açabilir uydu montajı ve çanak ayarının, işinin ehli kişiler tarafından yapıldığına emin olun.  
  • Çanak antenler, metal alaşımlı parçalardır. Son 15 yılda piyasaya çıkan çanak antenlerin içeriğinde yüksek derecede demir bulunmaktadır. Ve demirin doğal özelliği sıcak havada genişleme ve soğukta büzüşmedir.  Eğer çanak anten montaj servisiniz bunu göz önünde bulundurup, uydu anten ayarı yaparken yüksek sinyal kalitesi yakalayamadıysa, hava koşullarından dolayı çanak anteninizin yönü yüksek ihtimalle bozulacaktır.     

 

 Eskişehir’in bütün ilçe ve mahallelerine uydu anten ayarı servis hizmetimiz vardır:  05316656805