Uydu anteni satın alırken dikkat edilmesi gerekenler nelerdir:

Uydudan gelen sinyallerin bir odak noktada toplanıp LNB’ye iletilmesi ve anten kablosu aracılığıyla Receiver (uydu alıcısı)’a iletilmesiyle uydu sistemi tamamlanır. Kullanılacak uydu anteninin boyutu bireysel uydu sistemi ve Merkezi uydu sistemlerinde değişiklik göstermektedir.

Eğer Uydu anteninizi Bireysel olarak kullanacaksanız boyutları  65 cm veya 75 cm olan çanak antenleri tercih edebilirsiniz.

Eğer Müşterek(merkezi) uydu sistemi için kullanılacaksa boyutları 85 cm veya 90 cm olan çanak antenleri tercih edebilirsiniz.

Son 15 yılda piyasada olan çanak antenler ‘ofset’ antenlerdir ve de fiyat performans ürünleridir, işinizi en iyi bu tipteki antenler görür. Ofset çanak antenlerin özellikleri nelerdir: Ofset çanak antenler Yapısı itibariyle çok fazla kar tutmaz bu en büyük avantajıdır. Parabol antenler Ofset çanakların aksine uydu sinyallerini yakalayabilmek için dik bir açıyla gökyüzüne bakacak şekilde konumlandırılmalıdır.

 

Eskişehir Uydu Servisi
Eskişehir Uydu Servisi

 

Eskişehir Uydu anteni satın alma işleriniz için bize ulaşabilirsiniz 05316656805

Çanak anten nakil işlemi nasıl yapılır, çanak anten usta uydu servisimiz tarafından anten montajı yapılan yerden sökülür ve yeni yerine çanak anten hassas ayarı yapılarak monte edilir.

Eskişehir çanak anten nakil işlemleri ve Eskişehir çanak anten hassas ayarı için servis hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

  • Eskişehir’de Anten ince ayar bakım ve onarım hizmetleri.
  • Eskişehir merkezi uydu kurulumu hizmetleri.
  • Eskişehir merkezi uydu servis hizmeti tamir hizmetleri.
  • Firmamızın vermiş olduğu hizmetler genel itibariyle Eskişehir içerisinde uyducu hizmeti 05316656805

0531 665 68 05

Taşınma durumunda televizyon ile ilgili problemeler ortaya çıkabilmektedir. Normalde bina yönetmeliklerinde yeni yapılmış bir binanın iskan alabilmesi için merkezi uydu sistemi kurulu olması gerekmektedir. Bu merkezi uydu servis hizmeti kış şartları, doğal afetler, anten kablolarının su alması gibi sebeplerle düzgün şekilde çalışmayabilir. Eskişehir’de uydu ustası arıyorsanız bize ulaşabilirsiniz.