Eskişehir Odunpazarı Vişnelik Mahallesi Uydu Servisi

Eskişehir Odunpazarı Vişnelik Mahallesi’nde Uydu Servisi olarak hizmet vermekteyiz.  Tüm uydu servisi ve çanak anten kurulumu işlerinizde alanında uzman eğitimli personelimiz ile  siz Eskişehir Odunpazarı Vişnelik Mahallesi halkına hizmet vermekten onur duyarız.

Eskişehir Odunpazarı Vişnelik  Mahallesi’nde uyducu mu Aradınız? Doğru yerdesiniz. Profesyonel Uydu Servisi olarak uzun yıllardır kaliteli hizmet  anlayışıyla siz değerli müşterilerimizin sorunlarını gidermekteyiz. Çalışanlarımız tamamen uzman kadrodan oluşmaktadır. Günümüzde, işini gerçekten iyi ve garanti vererek yapan usta uyducular her geçen gün azalıyor. Uydu montajı, kanal ayarı gibi teknik servis işlerinde bizleri gönül rahatlığıyla tercih edebilirsiniz.

 

Bizi Hemen Arayın Kampanyamız olan %25 Servis Ücretimizden Yaralanın.

 05316656805  

 

Odunpazarı Vişnelik Mahallesi Uydu Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler

 • Uydu servisi
 • Uydu alıcısı kurulumu
 • çanak anten kurulumu
 • uydu anten kurulumu
 • Uydu anten ayarı
 • Türksat uydu montajı
 • Çanak anten ayarı,
 • Uydu arızası
 • Uydu montajı
 • Çanak anten servisi
 • Çanak anten nakil
 • Uydu alıcısı satışı
 • Merkezi uydu sistemi kurulumu
 • Dijitürk ayar
 • Dsmart kurulum
 • D-smart ayarı
 • Eutelsat ayar, Türksat frekans ayarı
 • Bina uydu anten sistemleri
 • Dijitürk servisi
 • D-smart servisi
 • Dijitürk kurulum

 

Eskişehir Odunpazarı Vişnelik Mahallesi Uydu Servisi
Eskişehir Odunpazarı Vişnelik Mahallesi Uydu Servisi

Garanti Veriyoruz

Merkezi uydu sistemi işlerimiz 2 yıl garantili olup   aynı günde bitirilip teslim edilmektedir. Odunpazarı Vişnelik  Mahallesi’nın tüm ilçe ve semtlerine merkezi uydu sistemleri profesyonel çözümleri sunuyoruz.

 

TEKNİK SERVİS İÇİN BİZİ ARAYIN

 05316656805 

Eskişehir Odunpazarı Vişnelik Mahallesi Uydu Sorunu Neden Kaynaklı ?

Eskişehir Odunpazarı Vişnelik Mahallesi’nde uydu sistemleri, genel olarak çok küçük voltaj ve frekans birimleri ile çalıştığı için arıza vermesi kaçınılmaz oluyor. Uydu Montajı, uydu ayarı yada arıza onarımı  hassasiyet gerektiren önemli bir iştir.   Özellikle uydu ayarı’nın hassasiyet gerektiren bir iş olması nedeniyle uzman kadro bu noktada çok önemlidir. Gökyüzünden alınan uydu sinyalinin çanak anten aracılığıyla lnb açısında hiç bir koordinatı bozulmadan eşleşmesi gerekmektedir. Dolayısı ile uydu ayarı  doğru ve hassas bir şekilde yapılmış  çanak anten ile televizyon kanallarınızı rahatlıkla sinyal kopmadan izleyebilirsiniz.

 

 

TEKNİK SERVİS İÇİN BİZİ ARAYIN

 05316656805 

LNB (Low Noise Block) Nedir?

Uydu yayınlarını seyredebilmek için, uydudan çanak antenin odak noktasına gelen yüksek frekanslı sinyallerin üzerinde işlem yapan ilk donanım elemanı LNB’dir. Uydudan alınan sinyaller öncelikle çanak antene ulaşır, çanak anten ise bu sinyalleri belli bir odak noktasında toplayarak LNB’ye gönderir. Çanak antenin görevi, sinyal toplamak ve bu sinyalleri LNB’ye yansıtmaktır.  LNB çanak antenin odak noktasını ne kadar iyi görüyorsa bir o kadar kaliteli sinyal toplar. Daha sonrasında ise LNB, bu sinyalleri uydu alıcısının anlayacağı bir dile çevirir.

 

Merkezi Uydu Sistemleri Kuruyoruz

Eskişehir Odunpazarı Vişnelik Mahallesi Uydu Servisi  olarak yedek parça ihtiyaçlarınız için de hizmet vermekteyiz. Uydu, çanak anten,  televizyon gibi  elektronik ürünlerle ilgili birçok yedek parça tedariğini de müşterilerimize sağlamaktayız. Tüm bunların yanında, merkezi uydu servisi taleplerinizi de bizlere iletebilmektesiniz. Özellikle  yaşadığınız  blok, site ve benzer toplu konut alanlarında merkezi uydu sistemleri kullanılmaktadır.  Merkezi uydu sistemleri, bireysel uydu sistemlerine göre farklı bir uzmanlık gerektirmektedir. Firmamız, merkezi uydu servisi hizmetlerini  siz değerli müşterilerimize en kaliteli şekilde verebilmektedir. Hem merkezi uydu sistemlerinin montajı hem de merkezi uydu sistemlerinin bakım ve onarımı kapsamında da faaliyet göstermekteyiz. Bu konuda temel prensibimiz hızlı ve net çözümleri siz değerli müşterilerimize sunabilmektir.

Merkezi uydu sistemlerinde sadece tek bir çanak anten bulunmaktadır ve tüm site sakinleri bu çanak antenden sinyal alıp yayın izleyebilmektedirler. Söz konusu çanak antende herhangi bir problem oluşması durumunda tüm site sakinleri  problem yaşamakta, ve yayın kesintiler olmaktadır. Özellikle de merkezi uydu kullanan yerleşimlerde, bir arıza söz konusu olduğunda, zaman kaybetmeden servis talebinde bulunmanız gerekir. Bu noktada sizleri mağdur etmeden, hızlı bir şekilde servis hizmeti sunmaktayız.

Bizimle İletişime Geçin

Odunpazarı Vişnelik Uydu Servisi hizmetleri almak istediğinizde bizimle aşağıdaki numaradan irtibat kurabilirsiniz. Firmamız geniş bir hizmet alanında faaliyet göstermektedir. Yeni bir uydu aldığınızda montaj hizmeti için bir telefon kadar yakınız . Tüm bunların yanı sıra  uydu ayarlarınız bozulmuş ve yeniden ayar yapılması ya da uydunuzla ilgili farklı arızalar ortaya çıktıysa aşağıdaki numaradan bizlere ulaşabilirsiniz.

 

 Bizi Hemen Arayın Kampanyamız olan %25 Servis Ücretimizden Yaralanın.

 05316656805  

Odunpazarı Vişnelik Mahallesi ile Sınırlı Değiliz

Firma olarak yalnızca ESKİŞEHİR Odunpazarı Vişnelik  MAHALLESİ ile sınırlı da değiliz. Tüm Eskişehir çapında hizmet verebilmekteyiz. Servis randevu saatlerini siz değerli müşterilerimizin uygunluğunuza göre ayarlamaktayız. Size uygun olan saatte teknik personelimiz, talebiniz ile birlikte aynı gün hizmet verebilmektedir. Hizmetlerimizin bir diğer önemli artısı da makul ücretlerdir. Servis ve yedek parça ücretlerimiz  uygun ve çok avantajlı ödeme seçenekleri ile hizmetinizdedir.

Tepabaşı  Bölgesinin her noktasından bizlere ulaşmanız mümkündür. Firmamız kaliteli ve hızlı hizmeti prensip edinmiştir. Dijital uydularınızın montaj ve kurulumu, uydu-receiver ayarlamaları ve tamiri konularında servis ekibimizi  içiniz rahat bir şekilde tercih edebilirsiniz.

EBA TV NEDİR ?

Eğitim Bilişim Ağı ya da kısa ismiyle EBA, Türkiye’de Millî Eğitim Bakanlığı tarafından kurulmuş olan sosyal bir nitelikli eğitsel elektronik içerik ağıdır. EBA’nın kurulma amacı Türkiye’deki tüm öğretmen ve öğrencilerin, dijital ortamda ders içeriklerine ulaşabilmesinin önünü açmaktır.

EBA TV Frekansı nedir ? Televizyonuma ve uydu alıcıma EBA TV’yi nasıl yüklerim ? EBA TV’yi televizyonunuza yüklemek için ilk olarak, EBA TV’nin güncel Frekansını İnternet üzerinden EBA TV 2021 Güncel frekansı kaçtır şeklinde bir tarama yaparak bulabilirsiniz. Biz sizin için güncel Frekansaları yüklemeye çalışacağız, fakat yine de EBA TV ve yüklemek istediğiniz diğer Türksat Kanalları’nın Güncel frekansını bulduğunuzdan emin olun !

( EBA TV TÜRKSAT 4/A FREKANS) : Frekans 12084 MHz, Horizontal (Yatay), Sembol Oranı:13750 FEC:2/3 parametreleri ile yayınlanmaktadır.

 

 IPTV Nedir ve Nasıl Çalışır?

IPTV olayında önceden kaydedilmiş yayınlar sunucularda barındırılıyor. Bilgisayarınıza bağlayabileceğiniz ve internet bağlantısı yapılabilen kutular yardımıyla, bu yayınları seyredebiliyorsunuz. Bilgisayara bağladığınız kutu şeklindeki cihaz, şifrelenmiş veri paketlerini internet üzerinden indiriyor. Yükleyeceğiniz yazılım bu verileri ve şifreleri çözüyor ve internet üzerindeki yayınları seyredebilmenizi sağlıyor. İşin bütün sırrı sunuculardadır.

 

IPTV Kurulumu

İnternet üzerinden abone olabileceğiniz birçok firma var. Firma size IPTV kutusu adı verilen bir cihaz gönderiyor. Tıpkı çanak anten ve Receiver  gibi düşünün. Alıcı size gönderilen IPTV kutusudur.Kutunun içinde adaptör ve HDMI kablosu bulunur. HDMI kablosunu bilgisayara takınız. Cihazın arkasında ise ethernet kablosunun bağlanacağı soket girişleri bulunur. Güç adaptörünü takınız. Böylelikle sistem tamamlanmış olur. Bu işin donanım kısmıdır.Yazılım kısmında ise firma size M3U uzantılı bir bağlantı linki gönderir. Bu bağlantı linkinde kanal listesi ve bu kanalları izleyebilmeniz için gereken şifreler mevcuttur. Bu listede aynı zamanda satın aldığınız paketin süresi gibi bilgiler de bulunmaktadır. Ayrıca hangi sunucudaki yayınların izleneceği bilgisi de yer almaktadır. M3U uzantılı dosyayı, USB cihazına kaydedip, size verilen kutuya(cihaza) kopyalamanız gerekir.

 

IPTV Özellikleri

IPTV yani İnternet Televizyonunuzun başlıca özellikleri aşağıdaki gibidir.

 • Kolay kullanılan bir arayüze sahiptir.
 • Kurulumu son derece kolaydır.
 • Şifre ve M3U özellikli dosya sayesinde, sizden başka kimse izleyemez.
 • Birçok dilde kullanım seçeneğine sahiptir.
 • Binlerce kanalı izleme imkanı verir.
 • Tüm tarayıcılarda sorunsuz olarak çalışır.
 • 4K Ultra HD görüntü kalitesine sahiptir.
 • Akıllı Televizyonlarda, cep telefonlarında ve tabletlerde de izleyebilirsiniz. Cep telefonlarında IPTV uygulamalarını bulabilirsiniz.

 

 Eskişehir Vişnelik Mahallesi’nde Uydu Servisi, Uydu Kurulumu, Çanak Anten Kurulumu, Çanak Anten Ayarı, EBA TV kurulumu, IP TV Kurulumu  gibi konularda hizmet almak istiyorsanız Profesyonel kadromuzla hizmetinizdeyiz.

 

Bizi Hemen Arayın.

05316656805