Samsung Televizyonumda görüntü var ses yok ne yapabilirim, televizyon led arızası nedir,  televizyon tamiri kaç gün sürer ?

Öncelikle dikkat etmeniz gerekenler televizyonunuzda ses var ve görüntü yoksa, hayali bir görüntü varsa yüksek ihtimalle televizyonunuzda led arızası var demektir,( televizyon tamiri uydu arızası gibi ihtiyaçlarınız için servis numaramız 0222221737905316656805 )

Samsung tv Led arızası tamiri mümkün müdür,  evet Led TV’lerde yaygın olarak karşılaşılan led arızasının tamiri mümkündür. Televizyon tamiri yapanlar sizin LED tamir işlemlerinize de bakabilir. İşini iyi bilen bir tv tamiri ustasına televizyonunuzu yaptırabilirsiniz.

Samsung LED TV backlight arızasında dikkat etmeniz gerekenler: Samsung LED TV’lerde LED bar sayısı diğer tv modellerine göre daha fazladır. Örnek LED değişim fotoğraflarında göstereceğim 42’inç Samsung LED TV, üzerinde 14 adet LED bar vardır.

0531 665 68 05

Dikkat edilmesi gerekenler:

1 Samsung TV LED bar fiyatları diğer modellere göre yüksektir, bu yüzden bazı ustalar sadece arızalı olan LED’i değiştirip düşük maliyetle müşteriye teslim etmektedirler. Tek led değişimi çok kısa zamanda tekrar arızaya yol açar, bu sebeple Samsung tv ve diğer modellerde televizyonlarınızın LED’lerini takım halinde değiştirin.

2 Televizyonumun LED’leri değişti şimdi ne yapmalıyım: kullanmadığınızda TV’nizi kapatın bu sayede LED’lerinizin ömrü uzayacaktır.

3 Fırtınalı havalarda kullanmayın ve Televizyonun fişini prizden çekin.

Televizyon tamiri nasıl yapılır: Televizyon tamiri için Televizyonun içi açılarak özel arıza tespit cihazlarıyla arızası tespit edilerek yapılır.

Televizyon tamiri fiyatları ne kadardır: Marka ve modele göre değişmekle birlikte 300- 1500 tl aralığındadır.

Televizyon tamiri ses var görüntü yok arızası için 0222221737905316656805